Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja financ in računovodstva m/ž

Za našega naročnika specializirano proizvodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Vodja financ in računovodstva m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite.

Lokacija dela: Kranj (okolica)

Opis delovnega mesta:
– Vodenje, organiziranje in nadzor dela v oddelku računovodstva in financ;
– Izdelava poročil s področja računovodstva za notranje in zunanje uporabnike;
– Izdelava davčnih obračunov;
– Priprava računovodskih izkazov in letnega poročila skladno s SRS;
– Sodelovanje pri izdelovanju poslovnih načrtov;
– Finančno svetovanje vodstvu podjetja;
– Reševanje zahtevnejših računovodskih in davčnih vsebin;
– Nadziranje in vodenje poslovnih knjig;
– Nadzor nad tekočim izvajanjem plačilnega prometa;
– Skrb za zakonito poslovanje podjetja;
– Sodelovanje pri upravljanju stroškov;
– Spremljanje in beleženje finančnih transakcij v skladu s politikami in predpisi podjetja;
– Analiziranje finančnih odstopanj in iskanje učinkovitih rešitev;
– Nadzor nad izdelavo obračuna plače;
– Sodelovanje pri razvijanju informacijskih sistemov odločanja, načrtovanja in poročanja;
– Sodelovanje pri reviziji in inšpekcijskih pregledih;
– Spremljanje in uporaba predpisov s finančnega, davčnega in računovodskega področja ter posredovanje navodil za njihovo uporabo.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 5 let delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;
– Aktivno znanje angleščina;
– Dobre vodstvene sposobnosti;
– Samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Urejeno delovno okolje in prijetna delovno klimo;
– Obilo priložnosti za izobraževanje in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Računovodja m/ž

Za našega naročnika, družinsko podjetje s področja prireditvenih dejavnosti in skladišč, iščemo kandidata za delovno mesto “Računovodja m/ž”.

Lokacija dela: Vransko

– Spremljanje in poznavanje strokovnih zahtev na računovodskem in finančnem področju;
– Izdelava knjigovodskih listin;
– Knjiženje poslovnih dogodkov;
– Obračun proizvodnje;
– Obračun plač, izdelava davčnih in računovodskih obračunov ter poročanje le-teh;
– Redno in ažurno spremljanje poslovanja in poslovnih rezultatov podjetja ter poročanje lastniku;
– Vodenje registra osnovnih sredstev;
– Izvajanje plačil doma in v tujino;
– Spremljanje poslovne in davčne zakonodaje;
– Vodenje kadrovske evidence;
– Ostala dela po navodilu vodstva.

– vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri;
– Vsaj 5 let delovnih izkušenj na področju računovodstva, izkušnje z delom v računovodstvih proizvodnih podjetjih predstavlja prednost, niso pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Vozniški izpit B kategorije;
– Izkušnje z delom v Excelu in s podatkovnimi bazami.

Nudimo:
– Delo v prijetnem, razvojno naravnanem okolju v uspešnem podjetju;
– Enoizmensko delo;
– Redno in stimulativno plačilo;
– Možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja.

Za več informacij pokličete na 030 717 147

Senior v reviziji m/ž

Za našega naročnika mednarodno revizijsko podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Senior v reviziji m/ž”. Vabijo vas, da se pridružite njihovi ekipi in dosežete svoje potenciale.

Lokacija dela: Ljubljana

– Revizija računovodskih izkazov v skladu s slovenskimi računovodskimi standardi in načrtovanje izvedbe posameznih revizij;
– Analiziranje računovodske dokumentacije zunanjih podjetij;
– Spremljanje in zagotavljanje notranje kvalitete dela;
– Vodenje in podpora projektnemu timu;
– Vzpostavljanje odnosa s strankami in pripravljanje ter izvedba predstavitev strankam;
– Ostajanje v koraku z orodji, znanji in predpisi.

– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
– Vsaj 5 let ustreznih delovnih izkušenj na področju revizije, kontrolinga, računovodstva ali financ;
– Odlično pisno in ustno komuniciranje v slovenskem in angleškem jeziku;
– Dobre sposobnosti odločanja in vodenja;
– Poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov in revizijskih standardov;
– Napredno znanje MS Office;
– Poznavanje platforme Power BI je prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu in mentorstvo;
– Stimulativni finančni paket;
– Možnost izobraževanja in napredovanja;
– Razgibano delo v prijaznem okolju.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]