Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Zavarovalni in finančni svetovalec m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, iščemo kandidate za prosto delovno mesto ''Zavarovalni in finančni svetovalec m/ž''.

Lokacija: Ljubljana / teren

Opis delovnega mesta:
– Aktivno učenje in razumevanje financ ter finančnih produktov;
– Udeležba v stalnem programu izobraževanja in usposabljanja za pridobivanje znanja o podjetništvu, financiranju in finančnih produktih, vključno z zavarovanji, naložbami in bančnimi storitvami;
– Pridobivanje in vzdrževanje potrebnih licenc za samostojno delovanje;
– Delo v sinergiji z mednarodno ekipo motiviranih in ambicioznih strokovnjakov.

Pričakujemo:
– Minimalno V. stopnjo zaključene izobrazbe;
– Izkušnje iz področja financ ali prodaje so zaželene, niso pa pogoj;
– Pozitivna naravnanost, komunikativnost in sposobnost delovanja v timu;
– Pripravljenost na spoznavanje novih stvari in željo po profesionalni rasti.

Nudimo:
– Stalno podporo in sodelovanje z mednarodno ekipo ambicioznih sodelavcev;
– Pridobitev državno priznanih dovoljenj oz. licenc, ki so potrebne za samostojno delovanje;
– Fleksibilen delovni čas;
– Stimulativno plačilo.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na spodnji link:
Hitra prijava na delovno mesto brez CV-ja

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]