Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Kadrovik m/ž

Uspešno podjetje, s kar 75-letno tradicijo na področju založništva, v svojo ekipo vabi “Kadrovika m/ž”.

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Vodenje postopkov iskanja in selekcije kadra;
– Urejanje zdravniških pregledov, prijava delavcev v zdravstveno zavarovanje, urejanje pogodb o zaposlitvi, vodenje opravljenih ur zaposlenih, vodenje evidence službenih poti in skrb za ažurno vodenje druge kadrovske dokumentacije;
– Vodenje sistema razvoja delavcev, ugotavljanje izobraževalnih potreb in ocenjevanje doseganja ciljev zaposlenih;
– Priprava poročil in letnega plana za kadrovsko področje;
– Aktivno spremljanje kadrovske zakonodaje in pomoč pri optimizaciji kadrovskih procesov;
– Skrb za dobre medosebne odnose in dobro delovno okolje v podjetju.

Pričakujemo:
– Vsaj V. stopnjo izobrazbe;
– Vsaj 2 leti zkušnj iz kadrovskega področja;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Računalniško pismenost;
– Samostojnost, komunikativnost, proaktivnost;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas (6 mesecev poskusne dobe);
– Konkurenčno plačilo z možnostjo dodatne stimulacije;
– Drsni delovni čas in možnost dela od doma 1x na teden;
– Možnost dodatnega strokovnega usposabljanja;
– Delo v prijetnem, urejenem in ustvarjalnem delovnem okolju.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVA NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po e-pošti na zala.logar@manpower.si.
Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko +386 40 664 394.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]