Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja financ in računovodstva m/ž

Za našega naročnika specializirano proizvodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Vodja financ in računovodstva m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite.

Lokacija dela: Kranj (okolica)

Opis delovnega mesta:
– Vodenje, organiziranje in nadzor dela v oddelku računovodstva in financ;
– Izdelava poročil s področja računovodstva za notranje in zunanje uporabnike;
– Izdelava davčnih obračunov;
– Priprava računovodskih izkazov in letnega poročila skladno s SRS;
– Sodelovanje pri izdelovanju poslovnih načrtov;
– Finančno svetovanje vodstvu podjetja;
– Reševanje zahtevnejših računovodskih in davčnih vsebin;
– Nadziranje in vodenje poslovnih knjig;
– Nadzor nad tekočim izvajanjem plačilnega prometa;
– Skrb za zakonito poslovanje podjetja;
– Sodelovanje pri upravljanju stroškov;
– Spremljanje in beleženje finančnih transakcij v skladu s politikami in predpisi podjetja;
– Analiziranje finančnih odstopanj in iskanje učinkovitih rešitev;
– Nadzor nad izdelavo obračuna plače;
– Sodelovanje pri razvijanju informacijskih sistemov odločanja, načrtovanja in poročanja;
– Sodelovanje pri reviziji in inšpekcijskih pregledih;
– Spremljanje in uporaba predpisov s finančnega, davčnega in računovodskega področja ter posredovanje navodil za njihovo uporabo.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 5 let delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;
– Aktivno znanje angleščina;
– Dobre vodstvene sposobnosti;
– Samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Urejeno delovno okolje in prijetna delovno klimo;
– Obilo priložnosti za izobraževanje in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]