Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Prodajni predstavnik za logistiko B2B m/ž

Za hitro rastoče podjetje, specializirano za področje transporta in logistike, iščemo “Prodajnega predstavnika za logistiko B2B m/ž”, za pridobivanje novih strank.

Lokacija dela: Ljubljana in teren po Evropi

Opis delovnega mesta:
– Zastopanje in prodaja transportno logističnih storitev (Road&Logistics), na področju B2B;
– Razvoj trga ter identificiranje novih poslovnih priložnosti;
– Komunikacija s potencialnimi in obstoječimi strankami ter gradnja dolgoročnih poslovnih odnosov;
– Priprava in izvedba predstavitve portfelja transportno logističnih storitev za stranke;
– Analiza in opredelitev potreb strank ter nudenje najustreznejših rešitev;
– Oblikovanje prodajnih cen in priprava ponudb;
– Mesečni pregled prometa in izdelava poročil.

Pričakujemo:
– Vsaj 3 leta izkušenj na področju transportno logistične industrije v prodajnem segmentu;
– Odlične komunikacijske veščine in prodajno naravnanost;
– Sposobnost tekočega komuniciranja v angleškem jeziku. Znanje dodatnega tujega jezika predstavlja prednost;
– Zmožnost hitrega prilagajanja v dinamičnem okolju;
– Visoko stopnjo samoiniciative in občutek za odgovornost;
– Ciljna naravnanost in želja po doseganju odličnih rezultatov;
– Pripravljenost na službena potovanja (Evropa);
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
– Delovno mesto s sedežem v Ljubljani;
– Delovno razmerje za nedoločen čas in 6-mesečnim poskusnim obdobjem;
– Redno plačilo in dodatno stimulativno nagrajevanje glede na delovno uspešnost;
– Veliko mero samostojnosti in kreativnega dela v uspešnem in rastočem mednarodnem podjetju;
– Možnost dodatnih izobraževanj in napredovanja;
– Službeno vozilo z boniteto.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]