Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja projektov m/ž

Za našega naročnika, iščemo kandidata/kandidatko za prosto delovno mesto “Vodja projektov m/ž”.

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Načrtovanje, koordinacija montaž s monterskimi ekipami;
– Komunikacija z monterji in strankami;
– Organizacija prevoza opreme iz skladišča do stranke;
– Priprava zaključne dokumentacije po priklopu elektrarne;
– Sodelovanje pri načrtovanje in projektiranju elektrarn;
– Sodelovanje pri reševanju reklamacij.

Pričakujemo:
– Zaželena vsaj VI./1. stopnja izobrazbe elektro smeri;
– Zaželeno vsaj 1 leto izkušenj na podobnem delovnem mestu;
– Poznavanje področja energetike, obnovljivih virov energije oz. fotovoltaike.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom;
– Zaposlitev neposredno na podjetju;
– Možnost dela od doma in delno na terenu.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite na melita.ursic@manpower.si. Za več informacij pokličite 030 717 147.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]