Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Prodajnik na terenu – Primorska regija m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja obnovljivih virov energije, iščemo kandidata za delovno mesto ''Prodajnik na terenu – Primorska regija m/ž''.

Lokacija dela: Primorska regija / teren

Opis delovnega mesta:
– Identifikacija potencialnih strank;
– Pridobivanje novih kupcev in razvoj dolgoročnih odnosov;
– Vzpostavljanje stika s strankami preko telefona, e-pošte in osebno;
– Svetovanje strankam o prodajnem programu;
– Priprava izračunov in ponudb;
– Slednje prodajnim ciljem;
– Spremljanje tržnih trendov in novosti v industriji.

Pričakujemo:
– Vsaj VI. stopnja izobrazbe tehnične smeri;
– Poznavanje področja obnovljivih virov energije in sončnih elektrarn predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Vsaj 2 leti izkušenj na področju prodaje B2C ali B2B;
– Odlične komunikacijske in pogajalske spretnosti;
– Sposobnost vzpostavljanja dolgoročnih odnosov s strankami;
– Sposobnost razumevanja potreb strank in prilagajanje rešitev;
– Aktivno sledenje tržnim trendom in prilagajanje prodajnih pristopov;
– Samoiniciativnost, samostojnost in ciljno usmerjenost;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas neposredno na podjetju;
– Stimulativen finančni paket;
– Kombinacija dela na terenu in v pisarni;
– Razgibano in dinamično delo v urejenem delovnem okolju;
– Priložnosti za karierni razvoj in napredek.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]