Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Negovalec v domu ostarelih – Avstrija m/ž

Za našega naročnika na področju zdravstvene nege v Avstriji, iščemo kandidate za zasedbo delovnih mest
“Negovalec v domu ostarelih m/ž”.

Lokacija: Avstrija, različni kraji v okolici Graza in bližini Salzburga.

Opis delovnega mesta
– Izvajanje zdravstvene nege in varstva stanovalcev;
– Priprava, delitev in nadzor predpisane terapije;
– Urejanje pripomočkov;
– Sodelovanje pri razdeljevanju hrane;
– Vodenje potrebne dokumentacije;
– Poročanje nadrejenim;
– Izvajanje drugih delo po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo
– Srednjo strokovno izobrazbo zdravstvene smeri;
– Znanje nemškega jezika na nivoju A2 – B1;
– Delovne izkušnje na enakem ali podobnem delovnem mestu;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 3 mesecev;
– Dvoizmenski delovni čas;
– 37 – 45 urni delovnik, 5 dni v tednu;
– Dodatek na nadurno delo, delo ob vikendih in praznikih ter 3 tople obroke na dan;
– Delodajalec zagotovi stanovanje za obdobje med 3- 6 mesecev;
– 13. in 14. plačo;
– Lokacija zaposlitve je v različnih domovih za ostarele v okolici Graza in bližini Salzburga.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali
na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]