Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Strokovnjak za servisno podporo m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, iščemo “Strokovnjaka za servisno podporo” m/ž.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta
– Zagotavljanje kakovostnih storitev, izboljšanje varnosti in delovanja opreme za stranke;
– Redna in proaktivna komunikacija s strankami in notranjimi partnerji;
– Pridobivanje informacij iz drugih oddelkov v podjetju;
– Spremljanje naročnikov in iskanje možnosti nadgradnje obstoječe opreme;
– Vzpostavitev trdnih odnosov z notranjimi partnerji za zagotovitev točnih informacij in s tem pravočasno in natančno ponudbo za stranke;
– Priprava poročil in skrb za vodenje ustrezne dokumentacije.

Pričakujemo
– Vsaj V. stopnja izobrazbe splošne ali tehnične smeri;
– Ustrezne administrativne izkušnje;
– Zaželene so izkušnje s prodajo storitev;
– Želja in sposobnost delati s strankami;
– Komunikativnost, natančnost, doslednost, vztrajnost in iznajdljivost;
– Digitalna pismenost (Excel – zelo dobro);
– Tekoče znanje angleškega jezika (govorno in pisno).

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev po poskusni dobi 6 mesecev;
– Delo v urejenem in stabilnem delovnem okolju;
– Enoizmenski delovnik;
– Mentorstvo, izobraževanje in možnost za strokovno rast;
– Stimulativni dohodek.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]