Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Vodja financ in računovodstva m/ž

Za našega naročnika specializirano proizvodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Vodja financ in računovodstva m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite.

Lokacija dela: Kranj (okolica)

Opis delovnega mesta:
– Vodenje, organiziranje in nadzor dela v oddelku računovodstva in financ;
– Izdelava poročil s področja računovodstva za notranje in zunanje uporabnike;
– Izdelava davčnih obračunov;
– Priprava računovodskih izkazov in letnega poročila skladno s SRS;
– Sodelovanje pri izdelovanju poslovnih načrtov;
– Finančno svetovanje vodstvu podjetja;
– Reševanje zahtevnejših računovodskih in davčnih vsebin;
– Nadziranje in vodenje poslovnih knjig;
– Nadzor nad tekočim izvajanjem plačilnega prometa;
– Skrb za zakonito poslovanje podjetja;
– Sodelovanje pri upravljanju stroškov;
– Spremljanje in beleženje finančnih transakcij v skladu s politikami in predpisi podjetja;
– Analiziranje finančnih odstopanj in iskanje učinkovitih rešitev;
– Nadzor nad izdelavo obračuna plače;
– Sodelovanje pri razvijanju informacijskih sistemov odločanja, načrtovanja in poročanja;
– Sodelovanje pri reviziji in inšpekcijskih pregledih;
– Spremljanje in uporaba predpisov s finančnega, davčnega in računovodskega področja ter posredovanje navodil za njihovo uporabo.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 5 let delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;
– Aktivno znanje angleščina;
– Dobre vodstvene sposobnosti;
– Samostojnost in odgovornost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Urejeno delovno okolje in prijetna delovno klimo;
– Obilo priložnosti za izobraževanje in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Sodelavec v računovodstvu in poslovni podpori m/ž

Za našega naročnika, vodilno podjetje s področja zdravstvene nege in oskrbe, iščemo kandidata za delovno mesto “Sodelavec v računovodstvu in poslovni podpori m/ž”. Pridružite se jim in skupaj naredite velike korake v pravi smeri.

Lokacija dela: Kranj

– Izvajanje organizacijsko-tehničnih in administrativnih del;
– Opravljanje administrativne korespondence;
– Sprejem in evidentiranje prejete in izdane pošte;
– Priprava različnih evidenc in poročil;
– Fakturiranje in izdaja računov;
– Skrb glede računov ter komunikacija s strankami/partnerji za reševanje neskladij;
– Knjiženje prejetih računov in bančnih izpiskov;
– Izvajanje plačil in skrb za pravilno vodenje plačilnega prometa;
– Urejanje carinske dokumentacije;
– Obdelava naročil;
– Delo v platformi Jira za učinkovito sledenje projektom in nalogam;
– Organizacija logistike;
– Sodelovanje z zunanjim računovodstvom (po potrebi);
– Aktivno sodelovanje pri pripravi računovodskih izkazov;
– Izvajanje ostalih aktivnosti: ažuriranje podatkovne baze strank, spremljanje dolgov in spremljanje plačil;
– E-mail komunikacija s strankami / partnerji;
– Ostala dela in naloge glede na naravo dela in potreb v delovnem procesu;
– Sodelovanje z različnimi oddelki znotraj podjetja.

– Vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delih;
– Odlične komunikacijske sposobnosti v slovenščini in angleščini, znanje drugih jezikov predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Dobro poznavanje programskih orodij MS Office in Google Drive;
– Sposobnost hitrega učenja;
– Samostojnost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;
– Začetno uvajanje;
– Priložnosti za osebni in karierni razvoj preko novih projektov in odgovornosti;
– Delo v prijetnem in mladem kolektivu, ki spodbuja in ceni nove ideje;
– Skupna kosila, druženja in teambuildingi.

Namestnik vodje finančne službe m/ž

Za našega naročnika, hitro razvijajoče se slovensko podjetje s področja spletne trgovine, iščemo kandidata za delovno mesto “Namestnik vodje finančne službe m/ž”. Vabijo vas, da se pridružite njihovi hitro rastoči ekipi.

Lokacija dela: Kamnik (okolica)

– Opravljanje računovodskih in knjigovodskih del v družbi;
– Obračunavanje plač in ostalih izplačil (v primeru nadomeščanja);
– Knjiženje računovodskih listin (prejetih in izdanih računov, bančnih izpiskov ipd.);
– Računovodsko spremljanje nabave in prodaje blaga;
– Priprava plačilnih in potnih nalogov (v primeru nadomeščanja);
– Obračunavanje davkov in drugih dajatev;
– Priprava računovodskih poročil in oddaja poročil pristojnim institucijam (TRG/M, intrastat,…);
– Kontrola računovodskih podatkov, preverjanje pravilnosti in odpravljanje ugotovljenih nepravilnosti;
– Preverjanje usklajenosti podatkov med poslovnimi knjigami;
– Spremljanje denarnih tokov v podjetju in svetovanje o strategijah za zmanjšanje stroškov;
– Pomoč in kontrola pri pripravi revizije računovodske dokumentacije;
– Spremljanje odgovornosti delavcev, ki so jim v odgovornost in uporabo zaupana sredstva podjetja;
– Varovanje sredstev pred krajo, izgubami in neučinkovito rabo;
– Sodelovanje z inšpekcijskimi organi in zunanjimi revizorji;
– Sodelovanje in dogovarjanje z bankami;
– Urejanje in shranjevanje dokumentacije v arhivu računovodstva;
– Opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega.

– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;
– Izkušnje z vodenjem ekipe;
– Obvladovanje zahtevnejših poslovnih dogodkov;

Nudimo:
– Uvajanje pri delu;
– Razgibano in dinamično […]

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]