Za našega naročnika, vodilno podjetje s področja zdravstvene nege in oskrbe, iščemo kandidata za delovno mesto “Sodelavec v računovodstvu in poslovni podpori m/ž”. Pridružite se jim in skupaj naredite velike korake v pravi smeri.

Lokacija dela: Kranj

Opis delovnega mesta:
Izvajanje organizacijsko-tehničnih in administrativnih del;
– Opravljanje administrativne korespondence;
– Sprejem in evidentiranje prejete in izdane pošte;
– Priprava različnih evidenc in poročil;
– Fakturiranje in izdaja računov;
– Skrb glede računov ter komunikacija s strankami/partnerji za reševanje neskladij;
– Knjiženje prejetih računov in bančnih izpiskov;
– Izvajanje plačil in skrb za pravilno vodenje plačilnega prometa;
– Urejanje carinske dokumentacije;
– Obdelava naročil;
– Delo v platformi Jira za učinkovito sledenje projektom in nalogam;
– Organizacija logistike;
– Sodelovanje z zunanjim računovodstvom (po potrebi);
– Aktivno sodelovanje pri pripravi računovodskih izkazov;
– Izvajanje ostalih aktivnosti: ažuriranje podatkovne baze strank, spremljanje dolgov in spremljanje plačil;
– E-mail komunikacija s strankami / partnerji;
– Ostala dela in naloge glede na naravo dela in potreb v delovnem procesu;
– Sodelovanje z različnimi oddelki znotraj podjetja.

Pričakujemo:
– Vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delih;
– Odlične komunikacijske sposobnosti v slovenščini in angleščini, znanje drugih jezikov predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Dobro poznavanje programskih orodij MS Office in Google Drive;
– Sposobnost hitrega učenja;
– Samostojnost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;

– Začetno uvajanje;
– Priložnosti za osebni in karierni razvoj preko novih projektov in odgovornosti;
– Delo v prijetnem in mladem kolektivu, ki spodbuja in ceni nove ideje;
– Skupna kosila, druženja in teambuildingi.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!