Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Operater za brizganje plastike m/ž

.Za našega naročnika, družinsko usmerjeno podjetje iščemo Operaterja za brizganje plastike m/ž

Lokacija: Kranj

Opis delovnih nalog:
– Delo na stroju za brizganje plastike;
– Kontrola kakovosti izdelkov;
– Menjava orodja;
– Izvajanje procesne kontrole, enostavnejših meritev in izdelava zapisov meritev;
– Izpolnjevanje delovnih nalogov.

Pričakujemo:

– Pripravljenost na delo v 2 izmenah;
– Vsaj IV. stopnjo tehnične smeri;
– Zaželeno obvladovanje upravljanja strojev za brizganje plastike, ni pa pogoj;
– Samoiniciativnost, natančnost, zanesljivost, odgovornost in pozitivnost.

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas;
– Dober finančni paket;
– Uvajanje v delo, izmenjava znanj in izkušenj med sodelavci, strokovno izobraževanje;
– Razna druženja;
– Spodbudno delovno okolje, možnost osebne rasti.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “PRIJAVI SE ZDAJ” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si  Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Proizvodni delavec m/ž

Za našega naročnika, iščemo kandidate za delovno mesto ” Proizvodni delavec m/ž”

Opis delovnega mesta:
– Delo na strojih;
– Pregledovanje in kontrola izdelkov;
– Montaža;
– Skrb za urejenost in čistočo delovnih prostorov;
– Druga dela po navodilih nadrejenega.

Zahteve:
– Zaželene izkušnje z delom v proizvodnji, niso pogoj;
– Natančnost pri delu;
– Pripravljenost na delo v treh izmenah;
– Prosti vikendi.

 Ponujamo:
– Možnost dolgoročne zaposlitve;
– Urejeno delovno okolje.

Proizvodni delavec – sendviči m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto ''Proizvodni delavec m/ž'' za izdelavo in pakiranje sendvičev.

– Priprava surovin za izdelavo sendvičev,
– Delo na liniji za izdelavo sendvičev,
– Pakiranje in priprava izdelkov za odpremo.

Zahteve:
– Zaželene delovne izkušnje iz proizvodnje;
– Ročna spretnost, natančnost, zmožnost hitrega opravljanja dela;
– Sposobnost razumevanja delovnih navodil – znanje slovenskega jezika;
– Primernost za delo v procesih izdelave hrane (osebna urejenost in higiena);
– Pripravljenost na delo v dveh izmenah;
– Vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz.

Nudimo
. Zaposlitev za nedoločen čas s 3-mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje v delo;
– Dodatek za delovno uspešnost;
– Povračilo stroškov prehrane in prevoza.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani ali po elektronski pošti na mateja.svab@manpower.si.

Za več informacij pokličite 040 836 976.

Operater m/ž

Za našega naročnika, družinsko usmerjeno podjetje iščemo Operaterja m/ž

Lokacija: Škofja Loka

– Nadzor nad napravami v kisikarni;
– Ukrepanje ob nepravilnem obratovanju naprav;
– Nadzor  nad skladiščem utekočinjenih plinov;
– Izdaja vseh potrebnih prevoznih dokumentov;
– Izvajanje nadzora na merilnem področju;
– Opravljanje drugih del in nalog po nalogu nadrejenega.

– Najmanj IV. raven izobrazbe iz strojne ali elektro smeri;

– Zaželeno 3 leta delovnih izkušenj,

– Strokovna in splošna znanja, digitalne kompetence;

– Znanje angleškega ali nemškega jezika,

– Natančnost, doslednost, strokovnost, kakovost, komunikativnost;

– Nekaznovanost in nekonfliktnost;

– Vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:

– Zaposlitev v uspešnem, mednarodnem podjetju, z dolgoletnimi izkušnjami;

– Zaposlitev za določen čas, z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,

– Izmensko delo (3-izmensko, 24/7)

– Ugodnosti v okviru družini prijaznega podjetja,

– Brezplačno parkirišče.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]