Za našega naročnika, družinsko usmerjeno podjetje iščemo Operaterja m/ž

Lokacija: Škofja Loka

Opis delovnega mesta:

– Nadzor nad napravami v kisikarni;
– Ukrepanje ob nepravilnem obratovanju naprav;
– Nadzor  nad skladiščem utekočinjenih plinov;
– Izdaja vseh potrebnih prevoznih dokumentov;
– Izvajanje nadzora na merilnem področju;
– Opravljanje drugih del in nalog po nalogu nadrejenega.

Pričakujemo:

– Najmanj IV. raven izobrazbe iz strojne ali elektro smeri;
– Zaželeno 3 leta delovnih izkušenj,
– Strokovna in splošna znanja, digitalne kompetence;
– Znanje angleškega ali nemškega jezika,
– Natančnost, doslednost, strokovnost, kakovost, komunikativnost;
– Nekaznovanost in nekonfliktnost;
– Vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:

– Zaposlitev v uspešnem, mednarodnem podjetju, z dolgoletnimi izkušnjami;
– Zaposlitev za določen čas, z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
– Izmensko delo (3-izmensko, 24/7)
– Ugodnosti v okviru družini prijaznega podjetja,
– Brezplačno parkirišče.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “PRIJAVI SE ZDAJ” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si  Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!