Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Skladiščnik m/ž

Za našega naročnika iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „ Skladiščnik m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni ekipi berite dalje.

Opis delovnega mesta:
– Prevzem, skladiščenje in priprava blaga za odpremo;
– Razporejanje blaga po skladišču in izvajanje rednih inventur.

Pričakujemo:
– Vsaj osnovnošolsko izobrazbo;
– Dobro fizično kondicijo in željo po dolgoročni zaposlitvi;
– Komunikativnost, iznajdljivost in pozitivno naravnanost.

Nudimo:
– Delo v dveh izmenah v pozitivnem kolektivu;
– Redno in stimulativno plačilo z nagrajevanjem dobrih rezultatov;
– Pozitivno delovno okolje in stabilno zaposlitev v mednarodnem poslovnem centru v Kopru.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Vodja skladišča m/ž

Za našega naročnika iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „Vodja skladišča m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni ekipi berite dalje.
Lokacija: Koper

– Koordinacija dela v skladišču, vključno z organizacijo, nadzorom in premiki blaga;
– Skrb za urejenost prostora
– Komisioniranje.

– Vsaj V. stopnjo izobrazbe v logistiki ali sorodni smeri;
– Najmanj dve leti izkušenj v skladiščnem okolju, s poudarkom na vodenju dela;
– Poznavanje skladiščnih procesov, računalniških orodij in dobra fizična pripravljenost.

Nudimo:
– Dinamično delovno okolje z možnostjo razvoja in napredovanja;
– Stimulativno plačilo ter možnost direktnega zaposlovanja v podjetju;
– Sodelovanje v ekipi z strastjo do uspeha.

Za našega naročnika iščemo kandidate za delovno mesto » Skladiščnik m/ž«. Vabimo k prijavi!

Samostojno opravljanje del in nalog na področju skladiščenja;
Pripravi proizvode za manipulirane in skladiščenje;
Pripravi blago za naklad in razklad;
Izvede postopek odpreme blaga (priprava, izvajanje in kontrola odpreme);
Označevanje pripravljenih proizvodov ter pravilna oprema proizvodov z dokumenti;
Kreiranje in izpis dobavnic, tovornih listov in druge potrebne dokumentacije;
Priprava blaga skladno z elektronskim nalogom za pripravo blaga;
Opravljanje  drugih del po navodilih neposredno nadrejenega.

Vozniški izpit B- kategorije;
Zaželen opravljen izpit za upravljanje viličarja, ki pa ni zahtevan.

Nudimo:

Redno zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo;
Možnost zagotovljene nastanitve;
Masaža na delovnem mestu;
Možnost napredovanja do vodstvenih pozicij;
Zaposlitev direktno na podjetju;

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]