Za našega naročnika iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „Vodja skladišča m/ž“. Če bi se radi pridružili prijetni ekipi berite dalje.
Lokacija: Koper

Opis delovnega mesta:
– Koordinacija dela v skladišču, vključno z organizacijo, nadzorom in premiki blaga;
– Skrb za urejenost prostora
– Komisioniranje.

Pričakujemo:
– Vsaj V. stopnjo izobrazbe v logistiki ali sorodni smeri;
– Najmanj dve leti izkušenj v skladiščnem okolju, s poudarkom na vodenju dela;
– Poznavanje skladiščnih procesov, računalniških orodij in dobra fizična pripravljenost.

Nudimo:
– Dinamično delovno okolje z možnostjo razvoja in napredovanja;
– Stimulativno plačilo ter možnost direktnega zaposlovanja v podjetju;
– Sodelovanje v ekipi z strastjo do uspeha.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.

Prednosti