Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Podatkovni analitik m/ž

Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo natančne in izkušene kandidate za delovno mesto ”Podatkovni analitik m/ž”

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

–    Priprava podatkovnih kock v reporting orodju;
–    Priprava in vzdrževanje Datamart-ov;
–    Skrb za pripravo podatkov za nadaljnje analize (čiščenje, transformacijo in združevanje podatkov iz različnih virov na eno mesto).
–    Vzpostavljanje podatkovnih tokov (ETL/ELT)
–    Razvija podatkovnega skladišča (DWH)
–    Poznavanje SQL-a  – priprava sql poizvedb-vsebina
–    Priprava poročil za končne uporabnike.
–    Priprava in oblikovanje obrazcev v Crystal reports (dobavnice in računi).

Pričakujemo:

– Zaželeno znanje SAP BO/BI (Crystal reports orodje);
– Poznavanje gradnikov podatkovnega skladišča;
– Poznavanje reporting orodja – Microstrategy;
– Poznavanje dobrih praks kakovosti podatkov (Data quality/data hygiene);
– Odgovornost pri delu in zavzetost za podatke;

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas v uspešnem in stabilnem podjetju;
– Prijetno in urejeno delovno okolje;
– Sodelovanje pri projektih digitalne transformacije v podjetju in integraciji podatkovnega skladišča z novimi viri podatkov;
– Stimulativno plačilo;
– Možnosti za osebno in karierno rast in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Specialist za storitve v cestnem prometu m/ž

Za podjetje Shell Adria d.o.o. iščemo kandidata za delovno mesto ” Specialist za storitve v cestnem prometu m/ž”. Vabijo vas, da se jim pridružite!

– Reševanje problemov s ponudniki cestnin;
– Podpora poslovanja podjetja na področju delovanja;
– Priprava poročil za nadrejene;
– Uvajanje novih lokalnih sistemov cestnin z vzpostavitvijo pravilnega operativnega toka;
– Predstavitev novih carinskih pogodb lokalnim ekipam in organizacija izobraževanja;
– Podpora strankam.

– Izobrazbo vsaj V. stopnje;
– Izkušnje z delom s strankami;
– Napredno računalniško znanje (Microsoft 365), izkušnje s Salesforce so prednost, niso pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
– Aktivno znanje angleščine, hrvaščine in srbščine;
– Dobre komunikacijske in vodstvene sposobnosti;
– Sposobnost timskega dela, samostojnost, organizacijske sposobnost in natančnost.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Privlačen finančni paket;
– Razgibano delo v sodelovalnem okolju;
– Priložnosti za osebni in karierni razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: tjasa.zaloznik@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 457 217.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]