Poiščite svojo sanjsko karierno priložnost!

Filtri

Clear all filters

Področje dela

Prikaži več

Lokacija

Prikaži več

Vrsta zaposlitve

Model dela

Nivo izkušenj

Strežaj stroja m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje s sedežem v Mariboru, iščemo več kandidatk/ov za delo na liniji. Vabljeni k prijavi!

Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta:
– Priprava izdelkov s skladu s predpisi;
– Delo na liniji in kontrola izdelkov;
– Vzdrževanje redu in čistoče celotnega delovnega prostora ;
– Opravljanje drugih aktivnosti po navodilih nadrejenih.

Pričakujemo:
– Izkušnje z delom v proizvodnji predstavljajo prednost;
– Motiviranost, vestnost in natančnost.

Nudimo:
– Zaposlitev za določen čas, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja;
– Stimulativno plačilo, ki vključuje nadpovprečen regres, 13. plačo in stimulacije za prisotnost;
– Delo v uspešnem, mednarodnem podjetju;
– Možnost karierne rasti in razvoja.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “ODDAJ PRIJAVO” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si

Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Upravljalec linije m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje s tradicijo, iščemo Upravljalca linije m/ž.

Lokacija dela: Maribor

Opis delovnih nalog:
– Upravljanje linij v proizvodnji,
– Odpravljanje napak na liniji,
– Nastavitev parametrov za delovanje linije,
– Menjava embalaže,
– Kontrola nastavitev.

– Pripravljenost na delo v treh izmenah;
– Zaključeno vsaj IV. stopnjo izobrazbe, tehnične smeri;
– Izkušnje s tovrstnim delom in pripravljenost za pridobivanje novega znanja;
– Natančnost, organiziranost in vestnost pri delu;
– Timsko usmerjenost in željo po dolgoročnem sodelovanju.

Nudimo:
– Izplačilo 13. plače in drugih dodatkov;
– Izplačilo premije za uspešnost;
– Brezplačno parkirno mesto.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave na elektronski naslov mateja.svab@manpower.si.

Za dodatne informacije nas lahko pokličete na 040 836 976.

Tehtalec m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje v Mariboru, iščemo vestnega kandidata/ko za pripravo surovin v proizvodnji.

– Raztehtavnaje in pravilna priprava surovin;
– Izbor in uporaba pravilne embalaže in pripomočkov za tehtanje;
– Skrb za čistočo in urejenosti delovnega mesta.
– Dokončano izobrazbo vsaj III. stopnje;
– Izkušnje iz kemijske, živilske ali prehrambene industrije;
– Motiviranost, vestnost in željo po dolgoročnem sodelovanju
– Pripravljenost na delo v 3 izmenah.
Nudimo:
– Izplačilo premije za uspešnost;
– Brezplačno parkirno mesto.

Prijavite se lahko preko gumba “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si

Za več informacij lahko pokličete 040 836 976.

Upravljalec proizvodnih naprav m/ž

Za našega naročnika, uspešno živilsko podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto Upravljalec proizvodnih naprav m/ž .

Opis delovnega mesta
– Priprava surovin in testa;
– Upravljanje linije;
– Pakiranje izdelkov;
– Skladiščenje izdelkov.

– Predhodne izkušnje z delom v proizvodnji so dobrodošle;
– Končana srednja šola;
– Ročne spretnosti;
– Pripravljenost na učenje;
– Samostojnost in odgovornost.

Nudimo:
– Zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja;
– Delo v urejenem delovnem okolju;
– Povračilo potnih stroškov;
– Izplačilo malice.
– Delovni čas v dveh izmenah.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si

Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Več o delovnem mestu

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]