Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje s sedežem v Mariboru, iščemo več kandidatk/ov za delo na liniji. Vabljeni k prijavi!

Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta:
– Priprava izdelkov s skladu s predpisi;
– Delo na liniji in kontrola izdelkov;
– Vzdrževanje redu in čistoče celotnega delovnega prostora ;
– Opravljanje drugih aktivnosti po navodilih nadrejenih.

Pričakujemo:
– Izkušnje z delom v proizvodnji predstavljajo prednost;
– Motiviranost, vestnost in natančnost.

Nudimo:
– Zaposlitev za določen čas, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja;
– Stimulativno plačilo, ki vključuje nadpovprečen regres, 13. plačo in stimulacije za prisotnost;
– Delo v uspešnem, mednarodnem podjetju;
– Možnost karierne rasti in razvoja.

Vse kandidate, ki se prepoznate v oglasu vabimo, da prijavo oddate s klikom na “ODDAJ PRIJAVO” ali pa nam vaš pošljete življenjepis na elektronski naslov: mateja.svab@manpower.si

Za več informacij pokličite na 040 836 976.

Prednosti