Za našega naročnika, vodilno mednarodno proizvodno podjetje, iščemo “SAP svetovalca za MM področje” m/ž.

Lokacija: Ljubljana / Maribor / Velenje

Opis delovnega mesta:

– Svetovanje, razvoj in implementacija poslovnih procesov na sistemu SAP;
– Priprava tehnične dokumentacije za poslovne procese;
– Sodelovanje z ostalimi procesnimi skupinami znotraj področja IT;
– Izvajanje izobraževanj in pomoč uporabnikom IS.

Pričakujemo:

– VI. ali VII. stopnja izobrazbe računalniške ali ekonomske smeri;
– Zaželena vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju SAP MM rešitev in svetovanja;
– Izkušnje pri izvajanju projektov s področja SAP;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Odgovornost, natančnost in sistematičnost;
– Sposobnost logičnega razmišljanja;
– Samoiniciativnost in samostojnost;
– Veselje in sposobnost za delo v timu.

Nudimo:

– Delo s sodobnimi in naprednimi tehnologijami;
– Možnost dela od doma;
– Prilagodljiv delovnik;
– Kreativno in dinamično delo;
– Možnost kariernega in osebnega razvoja;
– Dodatna izobraževanja;
– Možnost dolgoročnega sodelovanja;
– Delovno mesto je lahko v Velenju, Ljubljani ali Mariboru.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si

Za več informacij pokličite 040 295 294

Prednosti