Za našega naročnika, uspešno in družini prijazno podjetje iščemo “Prodajalca m/ž”

Opis delovnega mesta:

— Prejem in izdaja materiala;
—  Skrb za urejenost in založenost trgovine;
— Pomoč in svetovanje strankam;
— Izvajanje inventure;
— Druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

— Urejenost;
— Samoiniciativnost;
— Odgovorno in preudarno ravnanje;
— Komunikativnost, sposobnost dela v timu;
— Osnovno znanje angleškega jezika;
— Osnovno znanje dela z windows office programi;
— Izpit B kategorije;
— Želja po učenju.

Nudimo:

— Delovni čas od 8.00-16.00h od ponedeljka do petka;
— Dinamično delo;
Delo v dopoldanskem času;
— Delo v kolektivu s prijateljskimi odnosi;
— Razvoj v naprednem in uspešnem podjetju.

Prijave zbiramo na: mateja.svab@manpower.si in na kontaktu 040 836 976

Prednosti