Za našega naročnika, podjetje s področja orodjarstva, iščemo strokovno usposobljeno in odgovorno osebo, za delovno mesto »Tehnični komercialist«.

Lokacija: Celje, teren

Opis delovnega mesta:
– Prodaja orodij na tujem trgu (Nemčija);
– Odgovornost za realizacijo prodajnega načrta;
– Pridobivanje kupcev na podlagi povpraševanj;
– Kontaktiranje strank glede izvedbe in tehničnih rešitev;
– Sodelovanje s tehničnim sektorjem;
– Spremljanje in analiza razvoja trga in konkurence.

Nudimo:
Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom;
– Delo v uspešni strokovni ekipi;
– Možnost hibridnega načina dela.

Pričakujemo:
– Najmanj visokošolko izobrazbo tehnične ali ekonomske smeri;
– Najmanj 3 leta izkušenj na podobnem delovnem mestu;
– Znanje nemškega ali angleškega jezika;
– Dinamičnost, komunikativnost, samoiniciativnost;
– Zaželene izkušnje v orodjarstvu ali avtoindustriji.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si.

Za dodatne informacije lahko pokličete na 031 702 329.

Prednosti