Podjetje z dolgoletno tradicijo in ugledom na mednarodnih trgih, ki proizvaja in distribuira proizvode s področja hidravlike, v svoje vrste vabi “Prodajnega inženirja m/ž”.

Lokacija: Štore + hibridno + teren

Opis delovnega mesta:
– Proučevanje trga in iskanje potencialnih novih kupcev (Madžarska, Bolgarija, Romunija);
– Skrb za obstoječe kupce;
– Konfiguracija proizvodov in rešitev;
– Priprava ponudb, pogajanja;
– Izvajanje prodajnega procesa;
– Sodelovanje z ekipo inženirjev in s proizvodnim oddelkom.

Pričakujemo:
– Vsaj V. stopnja izobrazbe – smer strojništvo, mehatronika ipd.;
– Osnovno znanje hidravlike;
– Pogajalske in komunikacijske sposobnosti;
– Organiziranost in samostojnost;
– Aktivno znanje angleškega jezika;
– Vozniški izpit kategorije B;
– Računalniško pismenost (posebno MS Office);
– Poznavanje Navision ERP sistema je prednost.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
– Sodelovanje z odlično mednarodno ekipo strokovnjakov in delo v prijetnem ter urejenem kolektivu;
– Možnosti za osebni in strokovni razvoj;
– Izobraževanja znotraj in zunaj podjetja, uvajanje in mentorstvo;
– Občasna potovanja v tujino.

Kandidate vabimo, da prijavo oddate preko naše spletne strani na “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pošljete prijavo z življenjepisom na elektronski naslov zala.logar@manpower.si.

Za več informacij pokličite: 040 664 394.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!