Za našega naročnika, vodilno mednarodno proizvodno podjetje, iščemo “Sistemskega inženirja m/ž'' za delo na področju sistemske in telekomunikacijske infrastrukture.

Lokacija: Velenje

Opis delovnega mesta:

– Upravljanje s telekomunikacijsko infrastrukturo;
Načrtovanje novih implementacij in nadgradenj;
– Nameščanje in napredna konfiguracija sistemov;
– Avtomatizacija opravil;
– Odpravljanje napak;
– Zagotavljanje varnosti in nemotenega delovanja telekomunikacijske infrastrukture;
– Vzdrževanje in nadzor telekomunikacijske infrastrukture;
– Priprava sistemske in projektne dokumentacije;
– Sodelovanje z naročniki pri načrtovanju, razvoju in vzdrževanju rešitev;
– Nudenje L2 podpore internim uporabnikom;

– Sodelovanje pri IT projektih.

Pričakujemo:

– VI. ali VII. stopnjo izobrazbe telekomunikacij, računalništva ali druge ustrezne smeri;
– Napredno poznavanje VoIP sistemov in SIP protokola;
– P
oznavanje omrežnih protokolov, tehnologij in omrežnih arhitektur;
– P
oznavanje usmerjevalnih protokolov;
– Z
nanja iz področja optičnih in brezžičnih omrežij;
– O
snovno poznavanje konceptov visoko razpoložljivih sistemov;
– A
ktivno znanje angleškega jezika;
– Odgovornost, natančnost in sistematičnost;
– Logično razmišljanje in učinkovito reševanje problemov;
– Komunikativnost, samoiniciativnost in samostojnost;
– Sposobnost koordiniranja projektnih aktivnosti;
– Pripravljenost za delo na terenu;
– Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:

– Delo s sodobnimi in naprednimi tehnologijami;
– Kreativno in dinamično delo;
– Možnost kariernega in osebnega razvoja;
– Možnost izobraževanj;
– Možnost dela od doma;

– Možnost dolgoročnega sodelovanja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ''PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO'' ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za dodatne informacije pokličite 040 295 294.

Prednosti