Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo natančne in izkušene kandidate za delovno mesto ”Poslovni analitik m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

– Razvijanje kompleksnih rešitev;
– Jasno definiranje uporabniških potreb in priprava predloga informacijske rešitve;
– Pripravljanje načrtov testiranja in testnih scenarijev;
– Sodelovanje v uspešni, predani ekipi.

Pričakujemo:

– Izkušnje s prepoznavanjem potreb uporabnikov in pripravo uporabnih informacijskih rešitev;
– Izkušnje s pripravo načrtov testiranja in testnih scenarijev;
– Odlično pisno izražanje v slovenskem jeziku;
– Osnovno razumevanje zasnove in delovanja podatkovnih baz, SQL in PL/SQL;
– Obvladovanje vsaj enega orodja za izrisovanje poslovnih procesov in uporabniških vmesnikov;
– Veselje do raziskovanja potreb uporabnikov;
– Proaktivnost, močan občutek odgovornosti in razvite sposobnosti komuniciranja in sodelovanja;
– Vsaj VII. stopnjo izobrazbe.

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas v uspešnem in stabilnem podjetju;
– Prijetno in urejeno delovno okolje;
– Stimulativno plačilo;
– Možnosti za osebno in karierno rast in razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 040 295 294

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!