Naš naročnik je mednarodno podjetje, specializirano za področje pomorskega transporta in logistike, ki v svoje vrste vabi proaktivno osebo z obsežnim znanjem na področju pomorskega posredovanja, skladiščnih in pristaniških dejavnosti ter z izjemnimi vodstvenimi veščinami.

Lokacija: Koper

Opis delovnega mesta:
vodenje in nadzor dnevnih operacij poslovne enote na območju Slovenije;
– zagotavljanje nemotenega delovanja ter spoštovanje standardov kakovosti;
vodenje in motiviranje ekipe 5-10 oseb, zagotavljanje usmerjanja in podpore za optimalno uspešnost in produktivnost;
implementacija rešitev za učinkovito reševanje komercialnih in operativnih vidikov;
razvijanje in vzdrževanje odnosov s strankami, dobavitelji in deležniki za spodbujanje rasti podjetja in ustvarjanje partnerstev

Pričakujemo:
najmanj višješolsko izobrazbo ustrezne smeri;
poznavanje področja pomorskega transporta, z močnim razumevanjem logistike ter skladiščnih in pristaniških dejavnosti;
poznavanje carinskih in davčnih postopkov na področju pomorskega transporta;
izkušnje z vodenjem zaposlenih;
pripravljenost na občasna potovanja v regiji

Nudimo:
stimulativen finančni paket;
delo v dinamičnem mednarodnem okolju;
priložnosti za karierni razvoj

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVA NA DELOVNO MESTO” ali pa nam prijavo z življenjepisom pošljite po elektronski pošti na naslov mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij lahko pokličete tudi na telefonsko številko 031 702 329.

Prednosti