Za našega naročnika iščemo “Strokovnjaka za področje okolja, varnosti in zdravja pri delu m/ž”.

Kraj dela: Logatec

Opis delovnega mesta
– Upravljanje sistema okolja, varnosti in zdravja pri delu;
– Vpeljevanje, vzdrževanje in zagotavljanje skladnosti vseh zahtev iz standardov ISO 14001 in ISO 45001;
– Načrtovanje investicij na področju okolja, varnosti in zdravja pri delu v podjetju;
– Vzpostavljanje ključnih taktik in oblikovanje programa za zmanjšanje ali odpravo tveganj za poškodbe ali nastanek poklicnih bolezni;
– Upravljanje okoljskega, zdravstvenega, varnostnega in protipožarnega reda;
– Zagotavljanje ustrezne zaščite in vzdrževanje fizičnih sredstev ter ustrezne akcijske načrte za nezaščitena sredstva;
– Zagotavljanje skladnosti delovne opreme, vzdrževanje in pregledi;
– Zagotavljanje ustrezne osebne varovalne opreme delavcem;
– Pregledi in revizije v podjetju za odkrivanje obstoječih ali potencialnih nevarnosti za okolje, zdravje, varnost ali nastanek požara ter izvajanje korektivnih in preventivnih ukrepov;
– Skrb za vso potrebno dokumentacijo in dovoljenja na področju varnosti;
– Usposabljanje in izobraževanje zaposlenih v podjetju na področju varnosti in zdravja pri delu;
– Druge naloge po naročilu nadrejenega.

Pričakujemo
– Vsaj VI. stopnjo izobrazbe tehnične smeri;
– Znanje varnostnega inženiringa;
– Vsaj 5 let delovnih izkušenj na področju okolja, varnosti in zdravja pri delu ter požarnega varstva;
– Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
– Enoizmensko delo;
– Možnost osebnega in strokovnega razvoja;
– Samostojno in dinamično delo;
– Konkurenčno plačilo s sistemom nagrajevanja.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prednosti