Za našega naročnika, hitro rastoče inovativno podjetje, iščemo kandidata za delovno mesto ”Projektni vodja za integracije m/ž”.

Lokacija dela: Kranj

Opis delovnega mesta:

–  Vodenje in koordinacija dela v okviru zunanjih projektov na področju implementacije informacijskih rešitev in integracij;
– Vodenje in koordinacija dela v okviru internih razvojnih projektov na področju razvoja programske in strojne opreme;
– Sodelovanje pri pripravi in usklajevanju vsebine projektov;
– Informacijska podpora planiranju projektov;
– Vodenje vse potrebne projektne in ostale dokumentacije;
– Ekonomika in obvladovanje tveganj projektov;
– Sodelovanje z različnimi oddelki znotraj podjetja.

Pričakujemo:

– VII. stopnja izobrazbe – računalniške, elektro ali druge ustrezne smeri;
– Izkušnje na področju projektnega vodenja, izkušnje v mednarodnem okolju predstavljajo prednost;
– Razumevanje procesov razvoja programske opreme;
– Razumevanje konceptov implementacije informacijskih rešitev pri strankah;
– Razumevanje konceptov integracij informacijskih sistemov, vmesnikov API in migracije podatkov;
– Odlične medosebne in komunikacijske veščine;
– Sposobnost reševanja problemov in prilagajanja spremenljivim zahtevam projekta;
– Sposobnost zaključevanja projektov pravočasno, znotraj obsega in proračuna;
– Organizacijske veščine in pozornost do podrobnosti za zagotovitev natančne dokumentacije in poročanja projekta;
– Natančnost, zanesljivost, vztrajnost in doslednost pri delu;
– Odlično poznavanje programskih orodij (MS Office, Google Drive);
– Poznavanje orodja Jira in drugih orodij za projektno vodenje razvoja programske opreme predstavlja prednost;
– Poznavanje SQL jezika in relacijskih podatkovnih baz predstavlja prednost;
– Veščine in domačnost z drugimi programskimi orodji, ki so v pomoč pri delu;
– Odlično znanje angleškega jezika (pogoj), znanje drugih tujih jezikov predstavlja prednost;
– Vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu (več kot 2 leti izkušenj predstavlja prednost).

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 4 mesecev,
– Sodelovanje v inovativnem in mednarodnem delovnem okolju,
– Začetno uvajanje in spoznavanje naših produktov ter proces dela,
– Službeni prenosni računalnik in mobilni telefon,
– Delo v mešanem, prijetnem in mladem kolektivu, kjer cenimo vaše ideje in prispevek k uspehu podjetja,
– Kavo in sadje,
– Skupna kosila, druženja in teambuildinge.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 040 295 294.

Prednosti