Za našega naročnika mednarodno revizijsko podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Asistent v reviziji m/ž”. Vabijo vas, da se pridružite njihovi ekipi in dosežete svoje potenciale.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Revizija računovodskih izkazov v skladu s slovenskimi računovodskimi standardi;
– Analiziranje računovodske dokumentacije zunanjih podjetij;
– Timsko delo pri raznolikih projektih;
– Vzpostavljanje odnosa s strankami;
– Ostajanje v koraku z orodji, znanji in predpisi.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
– Vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na področju revizije, kontrolinga, računovodstva ali financ;

– Odlično pisno in ustno komuniciranje;
– Aktivno znanje angleščine;
– Poznavanje slovenskih računovodskih standardov;
– Napredno znanje MS Office;
– Poznavanje platforme Power BI je prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu in mentorstvo;

– Stimulativni finančni paket;
– Možnost izobraževanja in napredovanja;
– Razgibano delo v prijaznem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti