Za našega naročnika, uspešno podjetje iz področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto Sodelavec za IKT m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

– Oblikovanje informacijskih procesov, ki podpirajo poslovne procese;
– Razvoj konceptov rešitev za potrebno IKT podporo na podlagi zahtev posameznih oddelkov;
– Vodenje projektov na IKT področjih;
– Implementacija IKT rešitev;
– Svetovanje vodstvu in oddelkom na področju IKT;
– Zagotavljanje povezljivosti informacijskega sistema podjetja z ostalimi omrežji;
– Upravljanje in načrtovanje licenčne politike programske opreme podjetja;
– Zagotavljanje varnosti informacijskih sistemov in varnosti osebnih podatkov;
– Organiziranje in izvajanje izobraževanj zaposlenih s področja IKT in informacijske varnosti;
– Vzdrževanje IKT infrastrukture, strežnikov, strojne opreme in digitalnih vsebin v podjetju;
– Opravljanje drugih del po navodilih nadrejenih, v skladu z usposobljenostjo.

Pričakujemo:

Vsaj IV. stopnjo izobrazbe računalniške, tehnične ali druge ustrezne smeri;
– Vsaj eno leto izkušenj na podobnih delovnih mestih;
– Poznavanje operacijskih sistemov Windows in storitev (AD, Group Policy, RDS, DHCP);
– Poznavanje produktov Microsoft 365;
– Splošno znanje iz področja informacijske varnosti in omrežij;
– Zaželeno poznavanje sodobnih ERP in dokumentnih sistemov;
– Organiziranost, komunikativnost in sposobnost timskega dela;
– Zaželen vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

Urejeno delovno okolje;
– Možnost profesionalnega razvoja;
– Dinamično delo v prijetni ekipi;
– Konkurenčno plačilo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 040 295 294.

Prednosti