Iščemo izkušenega in dinamičnega skrbnika ključnih strank za okrepitev mednarodne ekipe, ki deluje na področju integrirane IKT infrastrukture.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
Izvajanje strategije upravljanja ključnih strank;
Priprava tržnih analiz in analiz kupcev;
Izvajanje prodajnih in poprodajnih aktivnosti;
Izvajanje raznih kalkulacij in priprava ponudb za kupce;
Povečanje rasti prihodkov s skrbnim načrtovanjem aktivnosti, obveščanjem o zahtevah strank;
Pridobivanje novih poslov in pridobivanje/obnavljanje pogodb;
Prilagajanje cenovnih strategij;
Skrb za zadovoljstvo strank.

Pričakujemo:
– Najmanj 3 leta izkušenj na področju vodenja ključnih strank;
– Poznavanje področja telekomunikacij je prednost;
Odlične komunikacijske veščine;
Ciljna naravnanost;
Odlične pogajalske sposobnosti;
Odlično znanje angleškega jezika.

Nudimo:
Zaposlitev za nedoločen čas;
Delo v mednarodnem okolju;
Konkurenčno plačilo;
Odlične možnosti za strokovno rast.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 031 702 329.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!