Iščemo kandidata z izkušnjami na področju upravljanja nepremičnin, ki bi se pridružili mednarodni družbi s področja integrirane IKT infrastrukture.
Lokacija: Ljubljana, teren

Opis delovnega mesta:
– Izvajanje strategije, ciljev in postopkov za pridobivanje novih in vzdrževanje obstoječih lokacij;
Sodelovanje pri identifikaciji potreb po lokacijah in nepremičninah ter priporočanje možnosti v skladu z zahtevami poslovanja;
– Nadzor nad aktivnostmi pridobivanja lokacij ter zagotavljanje skladnosti s politikami in postopki družbe;
– Vodenje pogajalskega procesa za najemne pogodbe in sodelovanje s ključnimi interesnimi skupinami;
– Upravljanje portfelja lastnikov nepremičnin in zagotavljanje reševanja njihovih zahtev in pritožb;
– Komunikacija z vladnimi organi ter gradnja in vzdrževanje odnosov z drugimi zunanjimi strankami;
– Sodelovanje z oddelkom financ pri razvoju finančnega proračuna in projekcij za nepremičnine, ter spremljanje uspešnosti.

Pričakujemo:
Najmanj 5 let izkušenj na sorodnem področju;
– Poznavanje področja upravljanja nepremičnin, predvsem zemljišč;
Odlične komunikacijske veščine;
– Analitični način razmišljanja;
– Odlično znanje angleškega jezika.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas;
– Delo v mednarodnem okolju;
– Konkurenčno plačilo;
– Odlične možnosti za strokovno rast.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 031 702 329.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!