Za globalno podjetje, ki deluje na področju proizvodnje in distribucije inovativnih in trajnostnih površin višje vrednosti, iščemo dinamičnega in proaktivnega vodjo razvoja poslovanja.

Lokacija: Slovenija in Hrvaška

Opis delovnega mesta:
Povečanje prodaje in distribucije proizvodnih linij;
Spremljanje konkurence;
Upravljanje ključnih strank in lokalnih distributerjev na tem območju: načrtovanje, obiski, razvoj odnosov;
Skrb za marketing in promocijo blagovne znamke v regiji;
Skrb in nadzor nad letnim proračunom;
Spremljanje in nadzor nad rezultati poslovne enote;
Vodenje prodajne ekipe (SLO in CRO).

Pričakujemo:
Najmanj višješolsko izobrazbo;
Najmanj 5 let izkušenj v prodaji;
2 leti izkušenj z vodenjem ekipe;
Izkušnje v panogi so prednost;
Odlično znanje angleščine.

Nudimo:
Postali boste del uspešne zgodbe v mednarodnem podjetju, prisotnem v več kot 80ih državah;
Možnost nadgrajevanja kariere;
Dolgoročno sodelovanje;
Odlične pogoje za delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslovmirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Prednosti