Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja projektiranja in strojnega inženiringa, iščemo kandidata za delovno mesto
“Risar obdelovalec m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta
– Priprava projektne dokumentacije;
– Priprava tlorisov in 3D izrisov;
– Pripravljanje prerezov;
– Pripravljanje izvedbenih skic in delavniških risb za izvedbo;
– Tiskanje projektne dokumentacije;
– Poročanje nadrejenemu;
– Spremljanje standardov, novosti ter razvoja na področju dela.

Pričakujemo
– Srednješolsko izobrazbo tehnične smeri;
– Poznavanje MS Office paketa in AutoCAD;
– Natančnost ter organizacijske in komunikacijske veščine;
– Sposobnost timskega dela;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Stabilno, prijetno ter urejeno delovno okolje;
– Možnost dolgoročne zaposlitve in strokovne rasti;
– Konkurenčno plačilo.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 041 369 718.

Prednosti