Za našega naročnika, uspešno tehnološko podjetje, ki se ukvarja z razvojem naprednih rešitev za digitalizacijo poslovanja, iščemo kandidata za delovno mesto .NET Back-end razvijalec m/ž”.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

– Sodelovanje pri načrtovanju SQL in NoSQL podatkovnih modelov (MS SQL, ElasticSearch, Redis);
– Načrtovanje in razvoj spletnih storitev v .NET okolju (REST, gRPC);
– Reševanje tehničnih izzivov pri hrambi in procesiranju velikih količin podatkov;
– Zagotavljanje kvalitete programske kode z Unit in integracijskimi testi;
– Sodelovanje pri pregledovanju in izboljševanju obstoječe programske kode.

Pričakujemo:

– 3+ let izkušenj kot C# razvijalec v .NET okolju;
– Izkušnje z uporabo relacijskih baz;
– Poznavanje dobrih programerskih praks in arhitekturnih vzorcev;
– Pripravljenost na učenje in razmišljanje izven okvirjev;
– Obvladanje razvoja spletnih storitev;
– Analitični pristop in sposobnost reševanja težav;
– Spremljanje novih tehnologij in radovednost;
–Prednost predstavljajo izkušnje z razvojem kompleksnih cloud-native rešitev in delo z Docker kontejnerji.

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem;
– Delo v mladem, dinamičnem razvojnem timu;
– Priložnost za kreativno reševanje kompleksnih izzivov;
– Priložnost za osebnostno in karierno rast in razvoj;
– Kakovosten sistem mentorstva in uvajanja na delovno mesto;
– Sproščeno delovno okolje z možnostjo hibridnega dela in fleksibilnim urnikom;
– Spodbujanje ravnovesja med delom in prostim časom;
– Različna formalna in neformalna druženja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: rok.oblak@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 040 295 294.

Prednosti