Za našega naročnika, uspešno slovensko mednarodno podjetje, iščemo kandidate za delovno mesto »Komercialist m/ž«. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Delo na terenu, Osrednjeslovenska regija

Opis delovnega mesta:

  • Skrb za ključne stranke;
  • Pridobivanje novih strank – B2B;
  • Svetovanje in izobraževanje strank;
  • Kalkulacije, priprava, in posredovanje ponudb za stranke;
  • Udeleževali se boste internih in zunanjih izobraževanj o prodajnih pristopih in o uporabnosti artiklov;
  • Pripravljali boste poročila in analize potenciala strank in realizacije;
  • Vsa ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • VI. Stopnja izobrazbe;
  • Izkušnje v prodaji in na terenu;
  • Samoiniciativnost, komunikativnost;
  • Veselje za delo z ljudmi.

Nudimo:

  • Redno zaposlitev za nedoločen čas;
  • Stimulativno plačilo;
  • Izobraževanje in uvajanje na delovno mesto;
  • Mlad prijazen kolektiv, ki vam bo v podporo;
  • Dopoldanski delovni čas od ponedeljka do petka;
  • Mentorstvo.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!