Za našega naročnika, uspešno podjetje na področju prodaje pohištva, notranje opreme in bele tehnike, iščemo kandidate za delovno mesto »Prodajalec m/ž«.
Vabimo k prijavi!

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Svetovanje in informiranje strank;
  • Prodaja blaga;
  • Prevzem blaga za prodajo in priprava blaga;
  • Reševanje reklamacij;
  • Vzdrževanje znanja o prodajanih proizvodih;
  • Sodelovanje pri inventurah;
  • Ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • Izkušnje na področju prodaje;
  • Veselje do dela z ljudmi;
  • Usmerjenost k rezultatom in želja po uspehu;
  • Komunikativnost in samoiniciativnost.

Nudimo:

  • Redna zaposlitev za nedoločen čas;
  • Dobre možnosti za osebni in karierni razvoj;
  • Možnost napredovanja;
  • Stimulativno plačilo;
  • Posebne ugodnosti za zaposlene.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Prednosti