Za našega naročnika iščemo “Sodelavca za finance m/ž”, ki bo odgovoren za več ključnih nalog. Če imate izkušnje na tem področju, vas vabimo, da se pridružite uspešni ekipi.

Lokacija dela: Celje

Opis delovnega mesta:
– Izkušnje na področju financ in računovodstva;
– Pregled nad denarnim tokom;
– Izvajanje izterjave pri ključnih kupcih;
– Priprava različnih poročil in komunikacija z revizorji;:
– Aktivno vključevanje v davčno svetovanje in priprava zaključnih računov;
– Oddaja dokumentacije na Ajpes, Furs;
– Opravljanje drugih del in nalog v skladu z zahtevami delovnega procesa ter vodstva.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske smeri;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj  na primerljivem delovnem mestu (finance/računovodstvo/kontroling);

– Aktivno znanje angleščine;
– Analitične sposobnosti ter odgovornost in samostojnost pri delu.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu;

– Privlačen finančni paket;
– Urejeno delovno okolje;

– Možnost karierne rasti in pridobivanja znanja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!