Za uspešno slovensko podjetje s sedežem v Mariboru, iščemo samoiniciativnega, prodornega prodajnika s tehničnimi znanji.
Lokacija: Maribor

Opis delovnega mesta
Prodaja na slovenskem in tujih trgih;
Odgovornost za realizacijo prodajnega načrta;
Pridobivanje kupcev na podlagi povpraševanj;
Kontaktiranje strank glede izvedbe in tehničnih rešitev;
Sodelovanje s tehničnim sektorjem;
Spremljanje in analiza razvoja trga in konkurence.

Nudimo
Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom;
Delo v uspešni strokovni ekipi;
Privlačen finančni paket;
Delo v sproščenem, a visoko motiviranem okolju.

Pričakujemo
Najmanj 3 leta izkušenj v terenski prodaji;
Izkušnje v tehnični prodaji;
Znanje angleškega jezika, znanje nemščine je prednost;
Samoiniciativnost, prodornost.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi “Prijavi se na to delovno mesto” ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov mirjam.kmetic@manpower.si. Za več informacij pokličite na 031 702 329.

Prednosti