Za našega naročnika iščemo izkušenega konstrukterja, ki bo odgovoren tako za razvojni kot tehnično-tehnološki vidik priprave dela za proizvodnjo, in sicer: konstruiranje, priprava načrtov in tehnične dokumentacije, razvoj novih izdelkov, komunikacija s poslovnimi partnerji in tehnično usklajevanje, kontrola in testiranje vzorcev.
Lokacija: Slovenska Bistrica

Opis delovnega mesta:

Izdelava tehnično-tehnološke dokumentacije na osnovi prejete projektne dokumentacije;
Tehnična podpora pri izdelavi končnega izdelka ali izvedbi storitve;
Iskanje tehničnih rešitev (izgled, design, material, tehnološki postopek, funkcionalnost) z odjemalci;
Programiranje in izvajanje del za nemoteno izvedbo delovnega procesa na CNC stroju;
Razvojne aktivnosti pri razvoju novega izdelka (prototip, vzorčenje) ali izboljšavi že obstoječega izdelka (vzorčenje, testiranje);
Sodelovanje pri razvojnih projektih;
Tehnična podpora pri izvedbi novega izdelka ali izboljšave že obstoječega;
Spremljanje in izpolnjevanje zahtev zakonodaje na področju kovinske dejavnosti;
Spremljanje razvoja na področju kovinske dejavnosti, predstavitev novosti ter potreb po izobraževanju in usposabljanju.

Pričakujemo:
VI. ali V. stopnjo izobrazbe smer strojništvo ali druga ustrezna smer;
Vsaj 2 leti izkušenj na sorodnem delovnem mestu;
Poznavanje MS Office;
Govorno in pisno znanje angleškega jezika;
Samostojnost, natančnost, fleksibilnost, proaktivnost in odgovornost;
Visoka motiviranost in timska naravnanost.

Nudimo:
Zaposlitev za nedoločen čas;
Temeljit program uvajanja;
Delo v novi, urejena »pametni« tovarni;
Hiter dostop z avtoceste in brezplačno parkirišče;
Izobraževanja in strokovna usposabljanja;
Zanesljiv delodajalec;
Stimulativno delovno okolje in sistem nagrajevanja in napredovanja;
Certifikat Družbeno odgovoren delodajalec.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Prednosti