Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja laboratorijske in procesne opreme, iščemo kandidata za zasedbo delovnega mesta: “Tržnik laboratorijske opreme” m/ž.

Lokacija dela: Ljubljana in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta
– Samostojno izvajanje trženja in prodaje laboratorijske opreme na področju Slovenije;
– Priprava ponudbe;
– Izvajanje poprodajnih aktivnosti;
– Spremljanje konkurence in novostih na trgu;
– Priprava analiz in prodajnih aktivnosti;
– Odgovornost za doseganje individualnih delovnih ciljev;
– Priprava poročil in letnih planov;
– Skrb za urejeno dokumentacijo s področja dela.

Pričakujemo
– VII. stopnjo izobrazbe naravoslovne ali tehnične smeri;
– Veselje do dela s strankami na terenu;
– Odlično poslovno komunikacijo in sposobnost pogajanja;
– Organizacijske sposobnosti, natančnost, lojalnost in timsko naravnanost;
– Samoiniciativnost in kreativnost pri delu;
– Dobro znanje angleškega jezika;
– Poznavanje MS Office paketa;
– Poznavanje Pantheon in Intrix (CRM) predstavljata prednost;
– Poznavanje in izkušnje na področju branže predstavljata prednost.

Nudimo
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Možnost strokovne rasti in razvoja;
– Stimulativen finančni paket;
– Razgibano in dinamično delo v urejenem ter sproščenem delovnem okolju;
– Fleksibilen delovni čas.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite na 041 369 718.

Prednosti