Za našega naročnika, energetsko podjetje iščemo kandidate za delovno mesto »Administrator m/ž«. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:

  • Organizacija in izvajanje administrativnih aktivnosti za nemoten potek pisarniških operacij;
  • Izpolnjevanje vlog za subvencije, prijav na razpise;
  • Podpora kadrovski administraciji;
  • Podpora računovodstvu;
  • Ostale zadolžitve po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Vsaj VI. Stopnjo ekonomske, upravne ali druge ustrezne smeri;
  • Izkušnje na področju prijavljanja na razpise, izpolnjevanje vlog, subvencij;
  • Odlične komunikacijske veščine;
  • Dobre organizacijske spretnosti;
  • Močna poklicna delovna etika;
  • Pozitivna, energična drža;

Nudimo:

  • Redno zaposlitev za polni delovni čas dolgoročna zaposlitev;
  • Zaposlitev direktno na podjetju;
  • Delo v prijetnem kolektivu;

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217

Prednosti