Za našega naročnika podjetje z dolgo tradicijo s področja založništva iščemo kandidata za delovno mesto “Nabavnik – junior m/ž”. Pridružite se jim in skupaj zgradite bolj bogato prihodnost.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Spremljanje trga, konkurence in trendov na področju šolske sezone (»back to school« iniciative);
– Iskanje novih produktov, novih programov, kolekcij relevantnih za prodajo v šolski sezoni;
– Posredovanje povpraševanj s trga, komunikacija z dobavitelji in pogajanja z njimi;
– Optimiziranje nabavnega procesa, vodenje cenovne politike v okviru pooblastil, spremljanje zalog;
– Vzpodbujanje ciljnih marketinških aktivnosti, priprava aktivnosti, izvajanje in analiza aktivnosti v sodelovanju s segmentno prodajo in marketingom;
– Koordinacija in vodenje aktivnosti na programu v sodelovanju z ekipo;
– Oblikovanje prodajnih ponudb in analiziranje njihove uspešnosti;
– Priprava in izvedba predstavitev blagovnih programov in blagovnih znamk.

Pričakujemo:
– Izobrazba VI. stopnje ustrezne smeri;
– Odgovornost, komunikativnost in kreativnost;
– Znanje enega tujega jezika;
– Pogajalske spretnosti;
– Komunikacijske veščine;
– Poslovna kultura in bonton;
– Vodenje predstavitev, napredna digitalna pismenost, virtualno sodelovanje.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo;

– Prijazno delovno okolje, ki omogoča strokovni razvoj;
– Uvajanje v delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si

Za več informacij pokličete na 041 369 718.

Prednosti

Prijava na delovno mesto

Vključite sporočilo našemu svetovalcu
Dodajte svoj življenjepis. Datoteke, ki jih lahko naložite: DOC, DOCX, PDF, HTML, and TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!