Za našega naročnika podjetje z dolgo tradicijo s področja založništva iščemo kandidata za delovno mesto “Skrbnik spletne platforme za B2B uporabnike m/ž”. Pridružite se jim in skupaj zgradite bolj bogato prihodnost.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Izkušnje pri vodenju in upravljanju projektov, ki se nanašajo na razvoj in izboljšave spletne platforme;
– Razumevanje poslovnih modelov in procesov B2B trgovine;
– Poznavanje delovanja spletne platforme, e-trgovine in ostalih informacijskih tehnologij;
– Znanje o varnosti spletnih platform in podatkov;
– Zmožnost analize podatkov in poročanje o učinkovitosti platforme;
– Skrb za uporabniško izkušnjo na platformi in nenehno izboljševanje uporabniške izkušnje;
– Razumevanje osnov digitalnega trženja za pomoč pri promociji platforme;
– Zmožnost sodelovanja s različnimi oddelki, vključno z razvojem, prodajo, marketingom in podporo strankam;
– Sposobnost prepoznavanja trendov in potreb uporabnikov;
– Poznavanje relevantnih pravnih in regulativnih zahtev za B2B spletne platforme.

Pričakujemo:
– Odlične komunikacijske sposobnosti za učinkovito sodelovanje s strankami, dobavitelji in notranjimi ekipami;
– Odlična digitalna pismenost;
– Zanesljivost, natančnost, prilagodljivost, odgovornost;
– Samostojnost in samoiniciativnost;
– Najmanj VII. stopnjo ekonomske ali druge izobrazbe ustrezne smeri.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečno poskusno dobo;

– Prijazno delovno okolje, ki omogoča strokovni razvoj;
– Uvajanje v delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si

Za več informacij pokličete na 041 369 718.

Prednosti