Za našega naročnika podjetje z dolgo tradicijo s področja založništva iščemo kandidata za delovno mesto “Urednik za matematiko in digitalne medije m/ž”. Pridružite se jim in skupaj zgradite bolj bogato prihodnost.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Načrtovanje in urejanje programa učbenikov in drugih učnih gradiv za matematiko v osnovnih in srednjih šolah;
– Zasnova in urejanje različnih digitalnih vsebin;
– Organizacija in vodenje avtorskih skupin, pridobivanje novih avtorjev;
– Usklajevanje programa z likovno-tehnično redakcijo in drugimi oddelki znotraj založbe;
– Predstavljanje programa javnostim.

Pričakujemo:
– Univerzitetno izobrazbo ustrezne smeri;
– Poznavanje slovenskega izobraževalnega sistema in didaktike področja;
– Izkušnje s področja poučevanja ali priprave učnih gradiv;
– Visoko stopnjo pismenosti, občutek za jezik, sistematičnost in natančnost;
– Digitalne kompetence, obvladanje računalniških programov za urejanje besedil (poznavanje programov za urejanje digitalnih medijev je prednost);
– Sposobnost analitičnega mišljenja ter vodenja projektov;
– Obvladanje dveh tujih jezikov;
– Sposobnost medosebne komunikacije;
– Odgovornost, komunikativnost in kreativnost.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas;

– Prijazno delovno okolje, ki omogoča strokovni razvoj;
– Sodelovanje z izkušeno uredniško ekipo in uveljavljenimi slovenskimi avtorji.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si

Za več informacij pokličete na 041 369 718.

Prednosti