Za našega naročnika, uspešno podjetje, ki se ukvarja z razvojem naprednih rešitev za podporo poslovanju, iščemo izkušenega kandidata za delovno mesto ''DevOps inženir m/ž''.

Lokacija: Ljubljana / Nova Gorica / Škofja Loka

Opis delovnega mesta:

– Zagotavljanje strežniške infrastrukture s kodo;
– Definiranje CI/CD pipeline-ov s pomočjo kode, npr. z Azure DevOps Server in YAML.

Pričakujemo:

– Napredne izkušnje z načrtovanjem in upravljanjem Azure, Docker in Kubernetes;
– Napredne izkušnje s skriptami Terraform za zagotavljanje strežniške infrastrukture s kodo;
– Napredne izkušnje z definiranjem CI/CD pipeline-ov s pomočjo kode, npr. z Azure DevOps Server in YAML.

Nudimo:

– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Stimulativno plačilo, urejeno z modernim plačnim sistemom;
– Nagrado za učinkovito delo, uspešnost poslovanja podjetja in posebne dosežke;
– Strokovni in osebni razvoj s ciljem razvoja kariere in osebnih potencialov;
– Prijazne in spoštljive medosebne odnose;
– Okolje, ki podpira zaupanje, zanesljivost, učinkovitost, družinsko življenje, partnerstvo in ustvarjalnost.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: klara.letonje@manpower.si.

Za več informacij pokličite na 040 487 553

Prednosti