Ugledno mednarodno podjetje na področju izdelave, montaže in vzdrževanja dvigal, med svoje vrste vabi “Prodajnega inženirja za nova dvigala ” m/ž.

Kraj dela: Trzin in teren po Sloveniji

Opis delovnega mesta
– Proaktivno izvrševanje prodajne strategije novih dvigal in tekočih stopnic;
– Pridobivanje novih kupcev in skrb za obstoječe;
– Sodelovanje pri pridobivanju osnovnih podatkov in izmer za pripravo ponudb;
– Tehnično svetovanje in podpora arhitekturnim birojem;
– Priprava prodajnih ponudb in pogodb;
– Izvedba poslovnih pogajanj;
– Reševanje reklamacij;
– Izdelava tehnične dokumentacije;
– Izvedba drugih marketinških aktivnosti.

Pričakujemo
– Dokončano vsa VI. stopnjo izobrazbe – smer elektrotehnika ali strojništvo;
– Članstvo inženirske zbornice ali izpolnjeni pogoji za pristop, predstavljajo prednost;
– Komunikacijske in organizacijske sposobnosti;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu;
– Pripravljenost za terensko delo in sposobnost dela v ekipi;
– Poznavanje programa AutoCAD (branje načrtov, tehnična dokumentacija);
– Samoiniciativnost in želja po dodatnem izobraževanju;
– Dobro znanje angleškega jezika;
– Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
– Možnost dodatnega izobraževanja in strokovne rasti;
– Stimulativno plačilo;
– Službeno vozilo;
– Stabilno delovno okolje.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslovkatja.blazic@manpower.si
Za dodatna vprašanja pokličite 041 369 718.

Prednosti