Za našega naročnika podjetje s področja oskrbe za starejše osebe in ljudi z demenco iščemo več kandidatov za delovno mesto “Zdravstveni tehnik m/ž”. Pustite, da vam pomagajo ustvariti izpolnjujočo in smiselno kariero.

Lokacija dela: Radlje ob Dravi

Opis delovnega mesta:
– Izvajanje medicinsko-tehničnih posegov in postopkov po procesni metodi dela;
– Sodelovanje in izvajanje zahtevnih del v procesu zdravstvene nege po naročilu zdravnika, ukrepanje v nepričakovanih situacijah in nudenje medicinske pomoči v okviru pristojnosti;
– Izvajanje in sodelovanje pri zagotavljanju osnovnih življenjskih aktivnosti: dihanje, prehranjevanje in pitje, izločanje, odvajanje, gibanje in ustrezna lega, spanje in počitek, oblačenje in slačenje, vzdrževanje stalne telesne temperature, vzdrževanje telesne čistosti in urejenosti, izogibanje nevarnostim, komuniciranje, izražanje verskih čustev, koristno delo, rekreacija, učenje in skrb za lastno zdravje;
– Usklajevanje in nadzor nad delom bolničarjev negovalcev in strežnikov na oddelku;
– Oskrba umirajočega in umrlega;
– Sodelovanje v timu pri sprejemu, odpustu in premestitvi stanovalcev;
– Poročanje in dokumentiranje izvedenih zdravstveno negovalnih intervencij;
– Poročanje o delo neposredno nadrejenemu delavcu;
– Sodelovanje pri rehabilitaciji stanovalcev;
– Podpora stanovalcu v socialnih stiskah;
– Razkuževanje in čiščenje pripomočkov za izvajanje medicinsko tehničnih posegov;
– Sodelovanje pri pripravi negovalnega načrta za posameznega stanovalca;
– Izvajanje mentorstva dijakom in pripravnikom;
– Druge naloge po ustnih ali pisnih navodilih neposredno nadrejenega ali direktorja.

Pričakujemo:
– Izobrazba vsaj V. stopnje smeri zdravstvena nega;
– Vsaj tri leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu;
– Odgovornost, sočutnost in natančnost;
– Komunikacijske veščine;
– Veselje do dela z ljudmi.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;

– Konkurenčno plačilo
– Urejeno in prijetno delovno okolje, ki omogoča strokovni razvoj;
– Uvajanje v delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: katja.blazic@manpower.si

Za več informacij pokličete na 041 369 718.

Prednosti