Za uspešno in hitro rastoče mednarodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto “Koordinator materialnega planiranja” m/ž.

Lokacija dela: Logatec

Opis delovnega mesta
– Koordiniranje, planiranje in organiziranje dela v nabavni in planerski službi;
– Vodenje manjšega tima;
– Spremljanje zalog in optimizacija v skladu z letnim planom;
– Pravočasno izvajanje nabavnih postopkov in organiziranje prevozov;
– Sodelovanje pri izbiri in komuniciranju z dobavitelji;
– Zagotovitev potrebne podpore oddelku strateške nabave;
– Vzdrževanje podatkovnih baz v okviru svojega dela;
– Skrb za izobraževanje in deljenje znanja z zaposlenimi v družbi;
– Optimizacija delovnega procesa in podajanje predlogov za za odpravljanje napak;
– Priprava podatkov, poročil in analiz ter poročanje uporabnikom;
– Opravljanje drugih nalog po naročilu vodje.

Pričakujemo
– Vsaj VI. stopnja izobrazbe tehnične smeri;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj v nabavni in planerski službi proizvodnega podjetja;
– Izkušnje z vodenjem manjših timov;
– Tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika;
– Poznavanje računalniškega podatkovnega sistema;
– Organizacijske, komunikacijske in pogajalske sposobnosti;
– Sposobnost sodelovanja z drugimi oddelki znotraj podjetja;
– Samo-motiviranost, natančnost in vztrajnost.

Nudimo
– Dolgoročno zaposlitev s poskusno dobo 6 mesecev;
– Enoizmensko delo;
– Možnost osebnega in strokovnega razvoja;
– Samostojno in dinamično delo;
– Konkurenčno plačilo s sistemom nagrajevanja.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prednosti