Za našega naročnika, uspešno podjetje s področja obnovljivih virov energije, iščemo kandidata za delovno mesto “Računovodja m/ž”. Pridružite se jim in ustvarite čistejšo in lepšo prihodnost.

Lokacija dela: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
– Samostojno izvajanje računovodskih nalog;
– Knjiženje plačil in likvidatura, usklajevanje stanj s kupci, dobavitelji in FURS-om;
– Knjiženje stroškov, evidenca OS, obračun amortizacije;
– Izvedba kontrole knjiženja, obračunov, zapiranje razredov, izdelava zaključnega računa, letna poročila;
– Druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
– Izobrazbo vsaj VI. stopnje;
– Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu;

– Fleksibilnost in sposobnost timskega dela.

Nudimo:
– Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
– Uvajanje pri delu;

– Privlačen finančni paket;
– Razgibano in dinamično delo v urejenem delovnem okolju;
– Obilo priložnosti za osebni in karierni razvoj.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.

Prednosti