Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, ki deluje na področju avtomobilskih rezervnih delov, iščemo kandidate za delovno mesto »Pospeševalec prodaje m/ž«. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Celotna Slovenija

Opis delovnega mesta:

  • Delo na terenu;
  • Svetovanje strankam B2B;
  • Prodaja nadomestnih delov B2B;
  • Skrb za ohranitev obstoječih poslovnih odnosov s strankami B2B;
  • Pridobivanje novih strank B2B;
  • Spremljanje novosti na trgu;
  • Ostale zadolžitve po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Vsaj srednješolska izobrazba avtomehanične ali strojne smeri;
  • Izpit B kategorije;
  • Uporaba MS Office orodij;
  • Zaželeno poznavanje katalogov Iveco, Man, Mercedes ali podobnih;
  • Odlične komunikacijske spretnosti.

Nudimo:

  • Redno zaposlitev za nedoločen čas;
  • Službeno vozilo tudi za zasebne namene;
  • Zaposlitev direktno na podjetju;
  • Stimulacijo za prodajo;
  • Delo v prijetnem kolektivu;
  • Delo v priznanem mednarodnem podjetju;
  • Pomoč pri uvajanju s strani strokovnjakov;
  • Dobre delovne pogoje: Najboljši software v tej industriji; lasten IT oddelek; širok asortiment artiklov.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.

Prednosti